فروش فن یخچال آمریکایی پروفایل

یخچال یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه است که از اهمیت زیادی برخوردار بوده.مسترساید به عنوان نمایندگی فروش فن یخچال آمریکایی پروفایل، به عنوان یکی از بهترین فروشگاه‌های قطعات یخچال ساید پروفایل آماده ارسال قطعه یخچال به شهرستانهای کشور برای مردم عزیز ایران و تعمیرکاران و تکنسین‌های تعمیر یخچال است.

چنانچه یخچال پروفایل شما کار نمی‌کند، برفک زده، گرم شده یا GE شده یا خاموش شده است تکنسین‌های ما می‌توانند با مراجعه به خانه یا محل سکونت شما در استان  ضمن بازدید و تشخیص عیب در محل بدون نیاز به حمل با استفاده از فن اصلی یخچال  پروفایل پاناسونیک تایلندی انجام داده و یخچال آمریکایی پروفایل شما را تعمیر کرده و در همان لحظه یخچال شما قابل استفاده شود. 

مهمترین مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصلی و یا تعمیر برد در صورت احتیاج ، خدمات پس از فروش قطعات یخچال، 12 ماه ضمانت عودت قطعه در صورت استفاده نشدن ، چنانچه در این مدت یخچال فریزر ، احتیاج به قطعات جدید یخچال پروفایل بود، قطعه با 30 درصد تخفیف خدمت شما ارسال شده و هیچ گونه هزینه ارسال دریافت نمی‌شود.هنگامی که برای درخواست قطعه سفارش را داخل سایت ثبت می‌کنید اطمینان خاطر داشته باشید که با فرستادن بهترین قطعه یخچال پروفایل از نظر اصلی و با کیفیت بودن، امکان رفع عیب و برطرف شدن خرابی مطمئن می‌شوید. 

فروش فن اصلی یخچال آمریکایی پروفایل مدل پاناسونیک تایلند

فن اصلی یخچال ساید پروفایل

اگر چنانچه یخچال پروفایل شما نیاز به قطعه موتور فن اواپراتور داشته باشد قطعه ی سفارش داده شده توسط تعمیرکاران مجاز یخچال پروفایل به کیفیت همان قطعه اولیه و فابریک خود یخچال و مرغوبیت آن توسط شرکت profile تایید شده است که در کمترین زمان به دست نیروهای متخصص یخچال پروفایل رسیده تا با تعویض اصولی مشکل یخچال پروفایل شما در محل بدون نیاز به جابه جایی و بصورت تخصصی تعمیر شود.شما مشتریان می توانید با واحد فروش قطعات یخچال پروفایل تماس گرفته و نظر خود را در مورد نوع قطعه و همچنین اصلی بودن قطعات یخچال پروفایل خود اعلام نمایید که قطع به یقین مورد توجه مسئولین مربوطه در واحد فروشگاه اینترنتی قطعات یخچال پروفایل Profile آمریکایی قرار گرفته و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. نمایندگی فروش فن اصلی یخچال ساید پروفایل روش فن اصلی یخچال فریزر ما به mabe  فروش  فن اصلی یخچال فریزر مابه،profile ویرپول کنمور آدمیرال آمانا مای تگ وایت هاوس مابه فریجیدر وستینگهاوس , نمایندگی فروش قطعات اصلی یخچال ساید بای ساید، فن پاناسونیک تایلندی 9و75 ولت 4سیم فن کندانسور موتور کمپرسور و فن اواپراتور اصلی GE، profile فروش قطعات یخچال های آمریکایی white house قطعات یخچال وایت هاوس داخل کابین فریزر پروفایل. 

نشانه‌های خرابی فن

جنس عالی قطعات یخچال پروفایل در درجه اول و  اصلی بودن قطعات یخچال دلیل این بوده که خوب بودن قطعه و استفاده از قطعات کاملا اورجینال و اصلی پروفایل باعث تداوم کارکرد یخچال می شود . پر مصرف ترین قطعه در یخچال پروفایل ، فن داخل فریزر یخچال پروفایل است علیرغم آمریکایی بودن یخچال ، فن فریزر طول عمر مشخصی داشته و در بیشتر خرابی ها احتیاج به تعویض فن پروفایل هست . از مهمترین قطعات یخچال آمریکایی فن فریزر پروفایل بوده، قیمت فن یخچال پروفایل معمولا بالا بوده و که برای تعویض فن یخچال ساید پروفایل باید با تکنسین این برند تماس بگیرید.
اگر یخچال پروفایل سرد نمی شود و دمای یخچال فریزر گرم شده است، احتمالاً فن فریزر خراب شده است.
مدل های قدیمی یخچال ساید بای ساید برای تست فن یخچال پروفایل برق یخچال را قطع کرده و با برق مستقیم فن فریزر را تست کنید.
برای برطرف شدن مشکل یخچال ، فن فریزر پروفایل را عوض کرده و چند ساعت صبر کنید تا سرمای فریزر برگشته و درجه ها تنظیم شود.

تماس با تعمیرکار: 09134150116

قیمت فن فریزر یخچال پروفایل

قیمت فن یخچال پروفایل با توجه به دلایل زیادی بین یک میلیون و صد هزار تومان تا سه میلیون تومان (فن اصلی پاناسونیک تایلند) هست که با توجه به قیمت دلار ممکن است متغیر باشد ، قیمت دقیق فن یخچال پروفایل را نمی توان دقیقا مشخص کرده و دلایل متفاوت روی قیمت فن پروفایل تأثیر دارد :1.فابریک بودن فن پروفایل یا متفرقه بودن.2.سال تولید یخچال پروفایل روی قیمت فن یخچال تأثیر دارد.تعویض فن داخل فریزر پروفایل معمولا بین 200 تا 350  هزار تومان هزینه دارد که بستگی به مسافت و دوری راه نیز دارد.

فن های مدل های جدید یخچال پروفایل ، از مدل‌های  فن‌های 2 دوراینورتری پاناسونیک از بهترین تکنولوژی روز دنیا، بدون صدا و دور بالا ، مصرف برق پائین و طول عمر نسبتأ خوب هستند ، فن های اصلی در یخچال آمریکایی پروفایل در موقع کار کرد صدای بسیار کمی نسبت به دیگر فن های یخچال های معمولی دارند.همچنین خرابی پایین در مدل های اصلی فن یخچال profile. وظیفه فن فریزر پروفایل این است که باعث سرد شدن همه قسمت های داخل کابین به صورتی که هوای گرم را از بین می برد و باعث خنک شدن مواد غذایی و موجب گردش هوای خنک در یخچال و فریزر پروفایل می شود ، در یخچالهای جدید ، از تعداد زیادی فن استفاده شده ، فن های قدیمی یخچال پروفایل با ولتاژ برق شهری کار می کردند و تک ولتاژ بودند و در صورت روشن شدن یخچال و کارایی این فن ها به صورت حداکثری بود ، اما در فن هایی که در یخچال های جدید تعبیه شده است برد یخچال، برق قسمت فن را تأمين کرده که در بعضی از مواقع با خرابی و سوختن فن یخچال پروفایل، برد نیز آسیب دیده و باید تعمیر یا تعویض شود. 

فن فریزر یخچال پروفایل یکی دیگر از قطعه هایی است که در یخچال ساید آمریکایی مصرف داشته و وظیفه هایی بر عهده دارد و باید با  کارایی این قطعه آشنایی پیدا کنید تا با تکنسین های تعمیر فن یخچال آمریکایی تماس گرفته و مشورت کنید . در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانیم به سوالات مکرر شما عزیزان در این رابطه پاسخ بدهیم.یخچال ها وسیله بسیار مهمی در آشپزخانه برعهده دارند وظیفه آن هم نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی است  با هر برند و هر مارکی که باشند، یک فن دارند که وظیفه مهمی بر عهده دارد. از نظر شما فن یخچال چه وظیفه ای بر عهده دارد؟ کار اصلی فن یخچال پروفایل چیست و اگر خراب شود چه اتفاقی برای یخچال پروفایل می افتد؟ به عبارتی دیگر فن باعث گردش هوای خنک در محیط یخچال می شود در نتیجه می توانید به خوبی از مواد غذایی داخل فریزر و … محافظت کنید. در واقع با از بین بردن هوای گرم فن ها شروع به کار کردن می کنند به گونهای که با گسترش تکنولوژی و فناوری برخی از فن های امروزی دارای 4 نوع می باشند.

تفاوتی که می توان با یخچال های قدیمی گفت در این است که آن ها با ولتاژ برق شهر ها کار می کنند اما در نوع جدید بدین گونه نیست چون آن ها به واسطه و به کمک برد الکترونیکی که دارند، گردش هوای درون آن را کنترل می کند و این روند و جریان همچنان ادامه دارد. در این محتوا و در بخش های بعدی برایتان بیشتر در مورد عیب یابی فن اواپراتور بیشتر برایتان خواهیم گفت تا برآگاهی هایتان افزوده شود و بهترین تصمیم گیری ها را در شرایط مناسب داشته باشید.

انواع فن یخچال پروفایل

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چند نوع فن داریم؟ اصلا آیا این سیستم های نگهدارنده مواد غذایی معمولی یا ساده، دارای یک یا چند فن می باشند؟ برای مثال در ابزار های برقی که یک فن دارند، سیستم خنک کننده آن ها فقط یک اواپراتور دارد که به صورت یک فن عمل می کند اما در حالت بر عکس که چند اواپراتور داریم که هم کمپرسور را خنک می کند و هم باعث می شود که سرما به داخل یخچال راه پیدا کند.یخچال هایی که سیستم آن ها معمولی است بدون فن می باشد ولی بعضی از یخچال فریزرها دارای 1 فن و بعضی دیگر دارای 2 فن میباشند.دستگاه هایی که دارای یک فن هستند، سیستم خنک کننده موتور آنها به صورت برگشت گاز می باشد و تنها قسمت اپراتور فن دارد. مدل های جدید یخچال فریزر که دارای دو فن میباشند ، وظیفه آن ها خنک کردن کمپرسور و رساندن برودت به داخل یخچال داست ؛ در مطلب زیر به توضیح در مورد انواع فن پرداخته ایم:

فن کندانسور

 فن کندانسور که در کنار فن کمپرسور و در زیر دستگاه می باشد، وظیفه خنک کردن دستگاهتان را بر عهده دارد.فن کندانسور یا خنک کننده در بیشتریخچال های ساخت جدید وجود دارد که وظیفه خنک کردن کمپرسور را برعهده دارد.فن کندانسور کنار کمپرسور و در زیر یخچال تعبیه شده است.هوا را از میان سیم پیچ های کمپرسور عبور می دهد و دمای موجود در این ناحیه را از بین برده و خنک می کند.جالب است بدانید که این نوع فن در داخل یخچال فریزر قرار دارد توصیه ما به شما این است که درصورت شنیدن صدا هایی مانند خش خش کردن، یا صدای نا به هنجار، می توانید آن را تعویض نمایید.

فن اپراتور داخل فریزر تعبیه شده است.

اگر از ناحیه فریزر صدای ناهنجار به گوش برسد ، مشکل از فن اپراتور است.درادامه این مقاله به آموزش تعمیرات فن یخچال جنرال الکترونیک میپردازیم.

در صورت خرابی فن چه مشکلاتی ایجاد می شود؟

الف) ایجاد صدای آزار دهنده

ب) از بین رفتن سرما در یخچال

ج) سوختن موتور ( تنها به این دلیل که کمپرسور گرمای زیادی دارد.)

چگونه فن یک یخچال فریزر را عوض کنیم؟

لازم به ذکر است که فن یک لوازم برقی مانند یخچال، سرد کننده دما می باشد بنابراین در هنگام خرابی یا تعویض آن ابتدا می بایست دستگاه را از برق در بیاوریم و برای اطمینان یافتن از آن برق 220 ولتی به فن وصل می کنیم در این مورد دو حالت را مشاهده می کنید: مورد اول این است که برق فن دچار مشکل شده و شروع به کار کردن می کند و در حالت دوم با نشان دادن عدد صفر باید فن را تعویض نماییم.فن یخچال را در نظر بگیرید این ابزار، یک جزء جدایی نا پذیر و مهم در یخچال فریزر است بنابراین در نظر داشته باشید که نحوه تعمیر یا تعویض آن هم متفاوت است. به عبارتی دیگر می توانید یا با استفاده از اواپراتور یخچال یا کمپرسور آن را عیب یابی نماییم.

راه حل کار نکردن فن یخچال پروفایل

علت کار نکردن فن یخچال پروفایل چیست؟ علت افزایش دمای جانبی فریزر چیست؟ علت یخ بستن مجاری پنل پشتی یخچال چیست؟ این ها سوالاتی هستند که پاسخ همه آن ها به فن یخچال پروفایل برمی گردد.

فن یخچال به زبان ساده وظیفه سرد نگه داشتن محیط داخلی یخچال را بر عهده دارد، بنابراین طبیعتا اگر خللی در عملکرد آن ایجاد گردد باعث اختلال اساسی در عملکرد کلی یخچال خواهد شد که باید سریعا مشکل برطرف گردد.

یخچال‌های امروزی عموما دارای چهار عدد فن در داخل خود می باشند که وظیفه تامین و گردش سرما را در یخچال بر عهده دارد. همچنین، فن‌های به کار برده شده در ساختار یخچال های پروفایل ،از نوع اینورتری یا دوستدار محیط زیست می باشند، بدین معنا که آسیب بسیار کمی به طبیعت وارد نموده و ساختار مقرون به صرفه ای داشته.

اسکرول به بالا